Контроль якості

Сучасна система управління якістю

Компанія FED постійно покращує систему управління якістю. Усі виробничі процеси відповідають вимогам авіаційного законодавства. У компанії впроваджена гнучка система управління якістю, що дозволяє задовольняти вимоги замовників і споживачів продукції. Відмінною рисою компанії FED є унікальна система роботи з клієнтами. Замовник залучений до процесу виробництва продукції на самих ранніх етапах, таким чином компанія надає клієнтові можливість здійснювати контроль за виконанням замовлення, вносити корективи, що відповідають вимогам сучасного аерокосмічного ринку.

Сучасна система управління якістю забезпечує своєчасне реагування на можливі відхилення в процесі виробництва продукції з метою їх усунення. FED інформує клієнтів про всі етапи виробництва продукції, що сприяє поліпшенню відносин із зацікавленими сторонами, підвищенню задоволеності споживачів та дає компанії переваги на аерокосмічному ринку.Вимірювальна група обладнання

На підприємстві використовується ультрасучасне вимірювальне обладнання. Контроль виготовлення деталей відбувається на всіх етапах, починаючи від перевірки матеріалу при надходженні його на підприємство і закінчуючи контролем якості упакування готових виробів.

На вхідному контролі хімічний склад матеріалу перевіряється спектральним аналізом за допомогою установки SpectrolabLavm і механічних властивостей - за допомогою установки INSTRON.


INSTRON

Для контролю деталей різних форм і конфігурацій з високими вимогами точності розмірів і допусків форм крім універсальних вимірювальних пристроїв використовується таке прецизійне обладнання, як: HOMMEL-ETAMIC, MarhGMX, Jenoptik, Wenzel, MarhVision, точність якого досягає 0,01 мкм.JenoptikWenzel

Експлуатаційно-ремонтна підтримка

Службою експлуатаційно-ремонтного відділу на підприємстві на постійній основі проводиться дослідження агрегатів, повернутих з експлуатуючих організацій (підприємств-споживачів) через виявлені в процесі експлуатації невідповідності.

Агрегат, що надійшов на підприємство і був відсторонений від експлуатації, приймається на дослідження комісією з метою оцінки стану зовнішнього вигляду і комплектності, зі складанням акту в установленому на підприємстві порядку. Після чого проводиться дослідження агрегата за затвердженою програмою, а саме:

  • аналіз чистоти робочої рідини і змиви з фільтроелементів
  • агрегата в лабораторії чистоти;
  • підтвердження заявленоЇ замовником невідповідності на випробувальному стенді;
  • повне або часткове розбирання агрегата;
  • дефектация (зовнішній огляд) деталей і складальних одиниць розібраного агрегата, з метою виявлення причини виникнення його непрацездатності;
  • обміри деталей і складальних одиниць в лабораторії оперативних обмірів на предмет відхилення параметрів від вимог конструкторської документації;
  • аналіз отриманих даних та оформлення акту дослідження з випуском, при необхідності - коригувальних або запобіжних заходів.

На підставі висновку акту дослідження виконуються відновлення, пред'явницькі та приймально-здавальні випробування агрегата, його упакування і передання на склад підприємства в термін, що не перевищує п'ятнадцяти календарних діб.

При цьому служба ЕРО контролює процес дослідження та відновлення з моменту надходження агрегата на склад підприємства до моменту його відвантаження споживачеві (замовникові).

Також з метою виключення простою авіаційної техніки через відмову агрегатів і неможливості їх відновлення в умовах експлуатуючої організації (підприємства-споживача), ЕРО має обмінний фонд, з якого за необхідності на адресу експлуатуючої організації в найкоротші терміни направляється агрегат на заміну непрацюючого.

Служба експлуатаційно-ремонтного відділу підтримує постійну взаємодію з експлуатуючими організаціями (підприємствами-споживачами) 24 години на добу, 365 днів на рік, організовує і проводить роботи з розгляду, обліку та усунення невідповідностей.

Усунення невідповідностей агрегатів, гарантійний термін яких закінчився, виконують за окремими договорами зі споживачами протягом життєвого циклу в межах установлених ресурсів і термінів служб.