Робота в компанії FED: стабільність і впевненість!

Сьогодні на ринку праці спостерігається дисбаланс: домінування економістів і юристів при гострій нестачі кваліфікованих інженерів. Без них підйом промислового виробництва буде йти дуже повільними темпами. Тому одна з цілей компанії FED - мотивувати молодь на отримання інженерної освіти. Прикладом ефективної взаємодії освіти і виробництва є навчальні програми, впроваджені в компанії.

  Унікальна особливість освітньої програми компанії FED - це поєднання теоретичної підготовки з практичним навчанням і можливість отримати перше робоче місце. Зокрема, в рамках освітньої програми студенти вивчали роботу системи автоматизованого проектування SolidWorks в програмних пакетах CAD (Computer Aided Design - система автоматизованого креслення) і CAM (Computer Aided Manufacturing - система технологічної підготовки виробництва).

  Освітні програми компанії FED покликані допомогти заново відкрити для себе переваги інженерно-технічних спеціальностей.

  - Майбутнє сучасної компанії - це сміливість першого кроку. Тому компанія FED йде шляхом пошуків, апробації та впровадження нових перспективних напрямків бізнесу, технологій, обладнання, агрегатів для авіації і космосу. Ми завжди відкриті для молодих грамотних інженерів і менеджерів, - каже голова правління компанії FED Віктор Попов.

  FED - це сучасне підприємство з виробництвом, яке відповідає світовим стандартам якості, з європейськими умовами праці, зарплата кваліфікованого інженера тут може досягати 18-30 тисяч гривень на місяць.

Співпраця АТ «ФЕД» з НАУ «ХАІ» з підготовки кадрів

Безперервний процес оновлення техніки і технологій в умовах сучасного виробництва висуває високі вимоги до підготовки висококваліфікованих та ініціативних фахівців. Тому інтеграція ВНЗ і виробництва - природна потреба для підготовки співробітника з високим рівнем компетентності.

Орієнтація на довгострокові і взаємовигідні відносини ВНЗ з підприємством як партнерів вимагає нових підходів, удосконалення форм і методів співпраці в даній сфері.

Керівництво АТ «ФЕД» вважає реалізацію змішаної форми навчання з суміщенням програми навчального процесу і трудової діяльності виходом із такої ситуації. Починаючи з 2014 року реалізується програма підготовки студентів для роботи на високотехнологічному обладнанні ЧПУ з суміщенням із навчанням в ХАІ.

Підприємству через договірну форму співпраці вдалося знайти можливість оплати праці студентам старших курсів механічних спеціальностей, прийнятих на роботу (з суміщенням із навчальним процесом) за профілем обраної спеціальності.

Крім традиційної підготовки операторів верстатів ЧПУ, в 2017 р. створена ще одна група (10 год.), із перспективою роботи в підрозділах КБ компанії, яка проходить поглиблену підготовку по роботі з CAD модулем програми SolidWorks.

З огляду на побажання студентів щодо подальшого працевлаштування, підприємство взяло на себе зобов'язання оплачувати контракт студентам молодших курсів на весь період навчання в ХАІ. Робота в компанії FED: стабільність і впевненість!